loominguline LED-ekraan

Shenzhen Newstar Optoelectronics Co., Ltd on juhtiv paindlike led ekraan, kumerate led ekraan, loominguline led display tootja ja tarnija professionaalsed led display tootmise tehas Hiinas. Oleme alati pühendunud professionaalne paindlike led display lahendusi, loominguline led display rakendusi meie klientidele. Tere tulemast wholesales paindlike led display meilt.

Miks on vaja paindlik led display (või Curved led ekraan)?

Kunstiliste vajaduste ja kaunistamiseks

Tänapäeval paljud arhitektid tahavad teha jaamahooneid vaadata atraktiivne ja ainulaadne, et nad eelistavad Kasuta paindlike led display (Curved led ekraan) asemel Lameekraanide paremini sobima hoone arhitektuuriga. Shenzhen Newstar Optoelectronics Co. Ltd on välja töötanud revolutsiooniline "Paindliku" moodul, mis lihtsalt sobi ühtegi seina kuju, säilitades kõik atribuudid tavaline Led ekraan.

Paindlik moodul

     

Koosneb meie kummist led moodulid magnetic ankur täppidega nii jääda metalse pinnaga ja teha iga kuju soovid. Loo, hämmastav mustreid ja konstruktsioone, kumer, ümmargune, tasuta kuju. Saadaval 3.mm,4mm. 5mm pigi, on ideaalsed kasutamiseks laenutus kontserdid, telestuudiot, stage tausta, teenetemärgi ja näitused.

Paindlike led display tunnused:

1. meie paindlik ekraan on valmistatud kõrge kvaliteediga smd leds integreeritud Spetsiaalne kummist moodul, kena ja selge pilt, nagu korrapärane videoekraaniga nähtaval
2. rohkem kui 1 200 Hz värskendussagedus on pildi heleduse, sobiv erialasteks rakendusteks.
3. kerge ja väike Köide: pehme paindlike LED-ekraan 20 ruutmeetrit võib pakendada ühe lennu puhul, mis säästab raha kulude shipping.
4. kiire, lihtne ja mitte kulukas paigaldus: 20 ruutmeetrit võtab lihtsalt vaja pool tundi, mis on aja- ja tööjõu kokkuhoiu.
5. ekraani kardin on valmistatud Spetsiaalne kummist, mis saab kaetud saada veekindel, mida kohaldatakse siseruumides ja väljas.
6. see on paindlik, mistõttu sobivad igasugu ebakorrapärase kujuga nagu ringid, veerud, ellipsid, kolmnurgad jne.

7. väga pikk eluiga (üle 10 aasta), tähtsusetu ja lihtne hooldus.

Taotlus

Newstar's paindlike led ekraanide kasutatakse muuseumis Baar, näituse sündmused, telestuudios, Casino, arhitektuur Design, laval Näita, Shopping mall, Cometic, jaemüügi kauplus jne jaoks aknana näidatakse ja kunstiline viimistlus.

Hot Tags: paindlike led ekraan, pehme led ekraan, kaardus led ekraan, Magnet led moodul, loominguline LED kuvada, pehme led moodul
Seonduvad tooted


Quick Contact

Contact Information

Hengchangrongi (Hi-Tech) tehnoloogiapargid, Shilongzai, Shiyani linn, Shenzhen, Hiina

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board