Olles roheline LED ekraanide

Kasutades LED märgistused on suurepärane võimalus kaasaegse äriühingutel laiendada oma keskkonnapoliitikat. LED tehnoloogia on parem kui traditsiooniline heledast kastist märgistused peaaegu igal viisil, ja see on roheline boot.

Let's võtta pilk roheline LED ekraanide kasu!

Vähendada energiakulusid: traditsiooniline LED massiivi ligikaudu 1/10. nii palju energiat kasutab võrreldavate hõõglamp, ja oluliselt vähem kui päevavalgus või neoon sibulad samuti. LED tunnused on äärmiselt tõhus, peaaegu ükski oma energia raiskamist liigset soojust.

Pikem lifespans: keskmiselt LED on 35.000 kuni 50.000 tundi eeldatav eluiga ja ongi, ainult kui kaua võtab ühe LED Light tuhmuma oma algse intensiivsus 70%. LED ekraanide lifespans on hinnatud 100 000 tundi, andes neile oluliselt pikem eluiga kui võrreldavad märgistused.

Lihtsam cleanup: erinevalt gaasipõhine sibulad, puudub oht lekib neid välja ohtlike kemikaalide ja keskkonda, nad on äärmiselt raske terav shards ja seal on ka mingit ohtlikud materjalid nende valmistamiseks kasutatud. LED elemendid isegi saab taaskasutada!

Parem nähtavus: kui te olete mures, et ei kvaliteedi Miinuseks madal energia kulu ja lihtne konstruktsioon, seal ei ole. LED ekraanid on parem nähtavus peal kõik muu.

Sihtfinantseerimine on saadaval: sõltuvalt teie riigi ja ala äri võite saada valitsuse toetused või süsihappegaasi eesmärk on innustada teid vastu rohelise tehnoloogia. Uurida seda! Kui teil on õigus, väheneb teie kulusid veelgi kaugemale.

Lihtsam hooldada: LED märk Installeerituna peaks vajavad väga vähe hooldust. Isegi kui mõned hotellile LED tuled kustuvad ootamatult, see vaevalt mõjutab üldiselt valguse võimsus sest igale ekraanile kasutab sadu või tuhandeid LEDs. LED märke saab uuendada eemalt ka, vähendades gaasi-ja personalikulusid.

See kõik lisab kuni üks järeldus: isegi kui sa oled nautida kasu heledam, paremini märgistused, te näidatakse tuleb kiirendavate ROI display investeering! Kui soovid seda täiendavalt uurida, kontrollida selles interaktiivne web app, mis näitab lihtsalt kui palju raha saate säästa, läheb roheline LED kuvab.

Kui on muid küsimusi eeliste LED digitaalse märgistused või lihtsalt tahad näha rohkem teada kuidas läheb roheline LED võib säästa raha, lihtsalt võtke meiega ühendust ja teeme kindlasti saad kõik andmed, mida vajate.


 

(Source: )

Quick Contact

Contact Information

Hengchangrongi (Hi-Tech) tehnoloogiapargid, Shilongzai, Shiyani linn, Shenzhen, Hiina

+86-18666293377

sales@newstar-led.com

SOCIALS

Message Board